NEWS

TO NIE ŚWIĄTECZNA KARTKA. TO COŚ WAŻNIEJSZEGO.

NEWS10.04.2020

Święta Wielkiej Nocy w tym roku będą inne niż wszystkie, które znaliśmy do tej pory. Cichsze, w mniejszych gronach, bez spacerów w parku. Nie oznacza to, że będą gorsze. W nowych realiach musimy je wymyślić od nowa. Bardziej skoncentrować się na najbliższych. Z pewnością dzisiaj przez gardło łatwiej przejdą słowa do słuchawki telefonu KOCHAM i kamery komunikatora TĘSKNIĘ.

Jedno się nie zmieni. Nie otrzymasz od APA Group tradycyjnej wielkanocnej kartki, pomimo, że bardzo Cię cenimy i życzymy Ci z całego serca wszystkiego co radosne i piękne.

Środki, które przeznaczylibyśmy na stworzenie i wysłanie kartek przekazujemy zazwyczaj na wsparcie organizacji non-profit.  W czasie epidemii podmiotami, które szczególnie potrzebują pomocy są placówki medyczne. Właśnie dlatego w tym roku postanowiliśmy wesprzeć Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skodowskiej Curie-Państwowy Instytut Badawczy w Gliwicach. Pracownicy Zakładu Analityki i Biochemii Klinicznej narażają własne zdrowie masowo wykonując testy na obecność wirusa SARS-CoV-2. Opowiedzieli nam, że dzisiaj tym, co najbardziej pomogłoby im w pracy jest bakteriobójcza lampa przepływowa. Sprzęt został już zamówiony i niebawem zapewni ochronę gliwickim medykom. 

Wielkanoc tuż, tuż

Życzymy Ci zdrowych i pogodnych Świąt Wielkiej Nocy, spędzonych razem z najbliższymi, nieraz pomimo znacznej odległości.

APA Team