NEWS

Spotkania biznesowe w APA Black House nigdy nie są nudne!

NEWS09.08.2017

Czy o technologii można opowiadać w ciekawy, intrygujący sposób? Pokazując jej realne zastosowanie i ludzkie oblicze? Nie epatując technicznymi detalami i językiem zrozumiałym wyłącznie dla absolwenta politechniki? Jesteśmy przekonani, że tak. Właśnie dlatego postawiliśmy sobie takie pytania już na samym początku projektu “APA Black House”. Nasz firmowy showroom miał “przemawiać” do każdego, a może nawet w szczególności do osób, które na co dzień nie mają styczności z innowacyjnymi technologiami.

Właśnie dlatego w każdym z pomieszczeń szukaliśmy czegoś wyjątkowego, przedmiotu lub funkcjonalności, które zmieniłyby zastane wnętrze i zaskoczyły odwiedzających. Takim elementem wyposażenia jest na przykład wyjątkowy sejf firmy Inter Sicherheits Service, zainstalowany tuż nieopodal Lounge Roomu.

Jest czerwony jak rozpędzone Ferrari, ma zabezpieczenia niczym w szwajcarskim banku i intryguje każdego odwiedzającego. W czasie spotkań biznesowych rozgrywane są przy jego pomocy różne wersje scenariuszy pozwalające umieścić w nim np. unikatowe prezenty dla gości, wykwintne wina czy przypominające złote sztabki –  czekoladki APA.