SONTE

APA Smart banner small photo

Folia Sonte, czyli prywatność w przeszklonych wnętrzach

APA Smart banner small photo

Biuro na miarę XXI wieku

Inteligentną folię Sonte można łatwo przykleić na każdą szklaną powierzchnię, aby przełączać szybę z trybu przezroczystego na mlecznobiały w dowolnym momencie. Zmiana funkcji pomieszczenia i zarządzanie prywatnością w biurze jeszcze nigdy nie było tak proste!

Jak to działa

Inteligentną folię Sonte można zainstalować na każdej szklanej powierzchni. Sterowanie jest dziecinnie proste – do przełączenia z trybu przezroczystego na mlecznobiały można wykorzystywać przycisk na ścianie, pilota lub aplikację mobilną na urządzenia z systemem Android lub iOS.

Folia Sonte wykorzystuje nowoczesną technologię cyfrowego cieniowania i powstaje z dwóch warstw folii PET. Pomiędzy nimi umieszcza się ciekłe kryształy, które mogą się poruszać. Gdy folia jest włączona i przechodzi przez nią napięcie, układają się regularnie, więc powierzchnia jest przezroczysta. Gdy zasilacz jest wyłączony, kryształy rozpraszają się chaotycznie, a szyba staje się mlecznobiała. Pobór mocy jest niewielki - zaledwie 4,5 W na m² folii, czyli mniej niż większość żarówek LED.

Prywatność w przeszklonych wnętrzach

APA Smart banner small photo
APA Smart banner small photo