Nyquista Acoustic Design

APA Smart banner small photo

Unikatowy design i przyjazna akustyka

Te elementy jeszcze nigdy nie były tak ważne w projektowaniu nowoczesnej przestrzeni.

APA Smart banner small photo

Wieloletnie doświadczenie w akustyce

Nyquista Acoustic Design została założona przez zespół ludzi, których połączyła wspólna pasja do dźwięku i nowoczesnego designu. Od wielu lat jest liderem w dziedzinie akustyki zarówno na rynku krajowym jak i środkowo-europejskim. Głównym profilem działalności Nyquista jest produkcja, sprzedaż oraz dystrybucja paneli i okładzin akustycznych. W ciągu 7 lat działalności firma opracowała i wdrożyła do seryjnej produkcji ponad 300 produktów do zastosowań izolacji i adaptacji akustycznej oraz zrealizowała pond 500 projektów.

Najwyższa jakość i nieustające poszukiwania innowacyjnych rozwiązań

W procesie technologicznym wykorzystujemy najlepszej jakości surowce, o różnych właściwościach akustycznych. Większość z nich to materiały ekologiczne np. sprasowany filc, torf, naturalny korek czy mech. Nasze produkty tworzone są z myślą o obiektach takich jak m.in. powierzchnie biurowe, sale kinowe, studia nagrań, sale koncertowe, hale przemysłowe oraz wszelkie obiekty komercyjne i użyteczności publicznej.

Nasza specjalność to nietypowe rozwiązania akustyczne. Zespół tworzą akustycy
i architekci, którzy dbają o to, aby każde zaprojektowane wnętrze, nie tylko poprawiało komfort akustyczny ale również sprawiało, że poczujemy się w nim wyjątkowo.

Wierzymy, że łącząc współczesne rozwiązania akustyczne z najwyższej jakości materiałami oraz najnowocześniejszym wzornictwem, dzięki dobrej akustyce poprawiamy nie tylko komfort przebywania w obiektach publicznych, ale również tworzymy nową jakość życia.

Niepowtarzalne projekty akustyczne

APA Smart banner small photo
APA Smart banner small photo