NEWS

“Oscar architektów” dla domu z technologią REHAU

NEWS12.09.2017

International Property Awards

Nagroda International Property Awards to prestiżowa nagroda, jaką branża nieruchomości przyznaje od ponad dekady dla najlepszych realizacji z całego globu. Z roku na rok w gronie największych pracowni architektonicznych świata, których prace można oglądać na okładkach zagranicznych magazynów, znaleźć można coraz więcej firm z Polski. W tej edycji w zaszczytnym gronie znalazły się aż trzy rodzime biura i ich projekty. Wśród nich „Dom w Tatrach”, autorstwa firmy Karpiel Steindel, zdobył tytuł najlepszego budynku jednorodzinnego z Polski!

Dlaczego o nim wspominamy? Ponieważ do budowy tego niezwykłego budynku została wykorzystana technologia naszego partnera biznesowego – firmy REHAU. Na inwestycji zastosowano deski RELAZZO puro w kolorze Grano, a powierzchnia tarasów to aż 118m2! 

No i ten widok!
 
Cieszymy się, że technologie, które wspiera APA Smart i polskie wizje architektoniczne znajdują uznanie w oczach międzynarodowych jurorów, a architektura Podhala przebija się do coraz szerszej świadomości odbiorców, podobnie jak architektury regionalne Alp Francuskich, Szwajcarskich czy Południowego Tyrolu.

Spośród zwycięzców z poszczególnych krajów wyłoniony zostanie laureat nagrody Grand Prix, którego poznamy już 26 października podczas uroczystej gali finałowej w Lancaster Hotel w Londynie. Nadmienimy, że tylko w ubiegłym roku w tym prestiżowym plebiscycie uczestniczyło 119 krajów z projektami, których łączna wartość przekraczała 30 bilionów funtów brytyjskich.