NEWS

Odkryj ocean możliwości

NEWS19.07.2017

Opportunity Ocean to największy i najbardziej uniwersalny z pokoi dostępnych w APA Black House. Duża, podzielona na kilka części przestrzeń, może służyć różnorodnym celom biznesowym i kreatywnym – począwszy od tematycznych śniadań czy lekcji jogi okraszonych relaksacyjną muzyką i orientalnymi zapachami, po prestiżowe konferencje i panele dyskusyjne, a na firmowych dyskotekach kończąc. 

Sala wyposażona jest w nowoczesny sprzęt audiowizualny, monitor umieszczony w centralnym punkcie i access pointy do internetu. Inteligentne systemy automatyki budynkowej APA umożliwiają sterowanie oświetleniem marki Philips, klimatyzacją firmy Samsung oraz temperaturą pomieszczenia wedle wcześniej opracowanych scenariuszy eventów. Na tarasie – na który wychodzimy bezpośrednio z głównej sali – z łatwością można zaaranżować kawiarnię lub miejsce na leżaki czy fotele, na których leniwie można spędzić czas pomiędzy kolejnymi punktami szkoleń.

 
Do dyspozycji gości pozostaje również przestrzeń do przygotowania cateringu i kuluarowa salka Coffee Point na piętrze, na bardziej intymne rozmowy czy chwilę odprężenia podczas eventów – odgrodzona od reszty pomieszczenia szybami Smart Glass, których przezierność można regulować. 
 
Minimalistyczne wnętrze zostało wykończone w zgodzie z najnowszymi trendami dekoratorskimi, tak aby dawać komfort użytkownikom i umożliwić łatwe dostosowanie przestrzeni do aktualnych potrzeb.