Komfort
dopasowany do Twojego stylu życia

APA Smart banner small photo

"Dla człowieka, podobnie jak dla ptaka,
świat ma wiele miejsc, gdzie można odpocząć,
ale gniazdo tylko jedno."

Oliver Wendel Holmes

APA Smart banner small photo

Nasze rozwiązania i zespół doświadczonych specjalistów pozwalają nam stworzyć przestrzeń w pełni zgodną z Twoimi potrzebami – również finansowymi. Gwarantujemy Ci najwyższą jakość i wygodę. Rezultat przekroczy Twoje oczekiwania.
 Doświadcz z nami prawdziwej harmonii!

GWARANCJA WYGODY

Doświadczaj rozwiązań, które zmienią Twoje życie

WYGODA UŻYTKOWANIA

Wszystkimi urządzeniami w swojej przestrzeni możesz sterować jednym palcem i na kilka sposobów – za pomocą panelu dotykowego z prostym interfejsem, poprzez wiadomości SMS, tradycyjny pilot lub przez stronę WWW. Możesz wpływać na funkcjonowanie swojej inteligentnej przestrzeni nawet z drugiego końca świata.

APA Smart banner small photo
APA Smart banner small photo

KOMFORT DLA ZMYSŁÓW

Wybierz najlepsze dla siebie oświetlenie i nagłośnienie, a my sprawimy, że będziesz mógł nimi sterować zgodnie z życzeniem i nastrojem. Jeśli szkoda Ci czasu na takie drobiazgi zautomatyzujemy je tak, by budynek myślał za Ciebie np. stworzymy strefy dźwięku i oświetlenia adekwatne do pory dnia lub roku.

KOMFORT DLA CIAŁA

Urządzenia grzewcze i wentylacyjne to ważne instalacje każdej przestrzeni. Dopływ świeżego powietrza, odpowiednia temperatura w pomieszczeniu to gwarancja komfortowych warunków życia i pracy. Pomożemy Ci wybrać takie rozwiązania, które pomyślą za Ciebie np. automatycznie podniosą poziom tlenu w powietrzu i poprawią samopoczucie Twojej rodziny lub pracowników.

APA Smart banner small photo
APA Smart banner small photo

KOMFORT DLA KIESZENI

Nasze rozwiązania to także komfort finansowy. Monitorują i optymalizują zużycie mediów: prądu, wody czy gazu oraz pracę wszelkich urządzeń, również tych uśpionych. Zaprojektujemy inteligentną przestrzeń tak, by stworzyć strefy grzewcze – każda z inną temperaturą, by nie ogrzewać pustych pomieszczeń. Zobacz, jak inteligentny budynek może optymalizować koszty. (link do showroomu)