NEWS

Gdy w hotelu szafa gra

NEWS11.07.2018

Gdy w hotelu szafa gra

Warto ufać sprawdzonym w boju partnerom, posiadającym do tego kompleksową ofertę i konkretnych project managerów. Analizując dostępne na rynku rozwiązania, znaleźliśmy firmę, której oferta wykracza poza standardowe pojmowanie wyposażenia hoteli.

Polska Grupa Meblowa (www.pgmeb.com), bo o niej mowa, to nowatorska filozofia myślenia o potrzebach klientów z grupy HoReCa. Firma oferuje kompleksowe rozwiązania, w tym wykonanie wizualizacji wnętrz, wysokiej jakości meble i okładziny ścienne, transport oraz montaż mebli, spacery 360 stopni oraz inne nowoczesne narzędzia promowania w oparciu o technologię VR/AR. Do tego realizacje dla prestiżowych sieci hoteli i prywatnych inwestorów, w tym m.in: Hilton, The Westin, Terma Bania, Blue Mountain Resort, Kasztel Uniejów, w Polsce i zagranicą (m.in. Niemcy Malta, Francja, Dania), mówią same za siebie.

Co zatem należy do arsenału profesjonalistów z Polskiej Grupy Meblowej

Wygodne łóżko w ofercie. Po intensywnym dniu, gość hotelowy nie marzy o niczym innym niż spokojny, wygodny sen. Dlatego jeśli chcemy liczyć się w tej branży, opcja wygodnego łóżka w posiadanej ofercie musi być fraszką, igraszką, zupełnie jak u Kochanowskiego: Gościu, połóż się na naszym łóżku z wygodnym materacem, a odpocznij sobie.

Meble, dużo rodzajów mebli. Każdy ma inne potrzeby. Aby skutecznie zaistnieć jako dostawca, warto mieć w ofercie te meble, których dany inwestor oczekuje – niezależnie, z czego są one wykonane.

Najwyższa jakość w dobrej cenie. Od kiepsko wyprodukowanych mebli gorsze są tylko drogie i kiepsko wyprodukowane meble. Warto więc postawić na dostawcę, zapewniającego wysoką jakość realizacji w rozsądnej cenie.

Doświadczenie. Bo żeby doświadczyć, jak wygląda prawdziwa satysfakcja hotelowego gościa – warto postawić na firmę, dla której nasz hotel nie będzie rynkowym debiutem.

A poza tym: terminowość, kompleksowa realizacja, technologia, montaż, bycie frontem do klienta i wiele innych składników w recepcie na sukces Polskiej Grupy Meblowej.

Sprawdźcie sami na www.pgmeb.com