NEWS

Ecophon – systemy akustyczne z klasą

NEWS20.07.2017

Prezentujemy Państwu firmę Ecophon, będącą częścią globalnej marki Saint-Gobain, która jest światowym dostawcą systemów sufitów akustycznych i paneli ściennych, zapewniających zdrowe środowisko pracy w obiektach.

Komfort użytkowania i doskonała akustyka przestrzeni sali konferencyjnej APA Black House to w znacznej mierze zasługa produktów naszego partnera. Ten szwedzki producent gustownych ekranów dźwiękochłonnych tworzy produkty, które nie tylko doskonale tłumią dźwięki i ograniczają ich odbijanie od ścian i podłóg, co w równej mierze świetnie się prezentują.

Ecophone stawia sobie za cel produkcję sufitowych i ściennych systemów akustycznych, które przyczyniają się do stworzenia dobrego środowiska do pracy, nauki, rozrywki a nawet rekonwalescencji. Na szwedzkie systemy akustyczne można natrafić w obiektach biurowych, oświaty, służby zdrowia czy przemysłu czystego. Wszędzie gdzie się pojawiają zwiększają komfort użytkowania i budują wrażenie estetycznego, nowoczesnego i funkcjonalnego wnętrza, w którym po prostu chce się przebywać.

Więcej na: www.ecophon.com/pl