NEWS

Comitor – profesjonalne i ekskluzywne wyposażenie kuchni

NEWS11.10.2017

Firma Comitor, od ponad dwudziestu lat zajmująca się importem wiodących marek europejskich, cieszących się uznaniem na całym świecie. Wiele z nich zostało nagrodzonych w prestiżowych konkursach i cechuje się niebanalnym designem oraz profesjonalnym charakterem znanym z kuchni w najlepszych restauracjach. 

Wśród nich warto zwrócić uwagę na firmę Küppersbusch, oferującą wyjątkową funkcjonalność i możliwość dopasowania wariantów wyposażenia oraz elementów zdobniczych według własnej wizji i uznania. Pełna gama kolorystyczna oferowanych sprzętów AGD oraz możliwość dopasowania do nich ozdobnych listew oraz uchwytów, sprawia że przestrzeń kuchenna będzie w pełni odpowiadać naszym założeniom estetycznym. I to bez jakichkolwiek kompromisów. 

Zastosowane w urządzeniach Küppersbusch rozwiązania techniczne wywodzą się z gastronomii profesjonalnej a intuicyjne menu i użycie rozwiązań smart znacznie upraszcza ich obsługę. Wybierając markę Küppersbusch wybieramy rozwiązanie, które zostało stworzone, aby zaspokoić nasze indywidualne potrzeby. 

Więcej na: www.comitor.pl