BEZPIECZEŃSTWO
na każdym poziomie

APA Smart banner small photo

"Twój dom może ci zastąpić cały świat.
Cały świat nigdy nie zastąpi ci domu."

Blaise Pascal

APA Smart banner small photo


Pozwól najnowszej technologii chronić to, co dla Ciebie najważniejsze! Poznaj nasze rozwiązania i zobacz, jak ich współdziałanie gwarantuje kontrolę oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa osób, przedmiotów i danych.

Poczuj się bezpiecznie

wybierz sprawdzone produkty, rozwiązania i technologie

MONITORING I PEŁNA KONTROLA

Nasza technologia nieczego nie przeoczy. Rozpozna każdą osobę w pomieszczeniach i wokół budynków. Zidentyfikuje także tablice rejestracyjne samochodów służbowych i prywatnych. Wszystko to w pełni kontrolowane nawet przez jedną osobę – z użyciem smartfona.

APA Smart banner small photo
APA Smart banner small photo

BEZPIECZNE PRZEDMIOTY

Dzięki naszym rozwiązaniom budynek sam wykryje intruza. Natychmiast zamknie okna, zapali światło, włączy alarm, a nawet wezwie pomoc.

BEZPIECZNI LUDZIE

Nasze rozwiązania w porę wykryją ogień, wyciek gazu oraz innych toksycznych substancji lub wody. Powiadomią o niebezpiecznych warunkach meteorologicznych. Pokierują ruchem osób w budynkach (także w domach) tak, by zapewnić im dotarcie do bezpiecznego miejsca. Powiadomią odpowiednie służby.

APA Smart banner small photo
APA Smart banner small photo

BEZPIECZNE DANE

Najnowsze technologie i zabezpieczenia, które stosujemy spełniają standardy bezpieczeństwa danych wymagane przez polskie i unijne prawo.