NEWS

APA Smart zaprasza do kina

NEWS26.07.2017

Coraz częściej na potrzeby biznesowe tworzone są miejsca bardziej intymne, gdzie w spokoju i w kameralnej atmosferze można obejrzeć materiał video w najwyższej jakości HD lub posłuchać muzyki płynącej z głośników wysokiej klasy. Nie każdy może pozwolić sobie jednak na własne kino, na szczęście APA znalazła na to rozwiązanie. W naszej nowej siedzibie znalazło się również miejsce na nowoczesny Multiroom, który nazwaliśmy “Cinema Paradiso”.

Zlokalizowana na poziomie -1 przestrzeń służy prezentacji prestiżowych sprzętów audiowizualnych naszych partnerów oraz systemu oświetlenia Philips. W showroomie multimedialnym można zrelaksować się przy ulubionym filmie albo odbyć kuluarowe rozmowy, którym będzie towarzyszyć ulubiona muzyka w tle. Zainstalowane tu urządzenia pozwalają dowolnie dobierać scenariusz wydarzeń do potrzeb i oczekiwań gości.
Można sterować źródłami i siłą dźwięku, natężeniem i barwą światła – wybierając np. dowolne kolory z palety RGB użytkownik może nadać wnętrzu charakter zbliżony do kolorów korporacyjnych marki. W pomieszczeniu zainstalowano sprzęt dzięki któremu oglądaniu filmów towarzysz dźwięk o niezwykle wysokiej jakości. Z “Cinema Paradiso” mogą korzystać zarówno pracownicy APA jak i goście.