NEWS

APA Black House – dom otwarty na zmiany

NEWS30.08.2017

Choć od otwarcia Black House APA minęły już cztery miesiące nie przestajemy wprowadzać rozwiązań, które mają usprawnić pracę poszczególnych pomieszczeń i sprawić, by odwiedzający poczuli się jeszcze bardziej komfortowo.

Na parkingu przeznaczonym dla pracowników i gości pojawił się nowy typ szlabanów – M5BAR, dostarczonych przez naszego partnera biznesowego firmy Multic Technology. Aby wykorzystać potencjał nowych rozwiązań, Multic zainstalowało właśnie na parkingu otaczającym nasze biuro pętle indukcyjne.

Co to takiego? To elektroniczne udogodnienia zainstalowane pod powierzchnią kostki brukowej, które pozwalają zarządzać systemami parkingowymi zwiększając bezpieczeństwo i usprawniając wjazd oraz wyjazd z parkingu. Podobnie jak miało to miejsce wcześniej, aby wjechać na parking kierowca musi zadzwonić na numer widoczny na szlabanie, różnica polega jednak na tym, że szlaban otworzy się tylko wówczas, gdy pętla rozpozna stojący przed szlabanem pojazd. Otwarcie szlabanu przy wyjeździe z parkingu odbywa się automatycznie po najechaniu auta na pętlę indukcyjną, bez konieczności innych działań ze strony kierowcy. Szlaban zamyka się natychmiast po przejechaniu samochodu.