Polflor

APA Smart banner small photo

Wykładziny obiektowe dla profesjonalistów

O wykładzinach wiemy prawie wszystko. Prawie. Bo choć na rynku jesteśmy od 20 lat, to nigdy nie stoimy w miejscu. Dosłownie. Podstawą naszego działania jest starannie dobrana, kompleksowa oferta, którą stale uzupełniamy o nowe rozwiązania, materiały i wzory.

APA Smart banner small photo

Zadowolenie krok po kroku

W trakcie naszej działalności dostarczyliśmy blisko 7 milionów metrów kwadratowych wykładzin dla różnego rodzaju inwestycji na terenie całego kraju. Dla biur, służby zdrowia, biznesu, handlu, jednostek publicznych, oświaty i kultury. Dywanowych, winylowych, kauczukowych, antypoślizgowych, a czasem nad wyraz kolorowych. Bo najlepiej wychodzi nam dopasowanie się do wymagań klienta i specyfiki inwestycji. Wszystko dzięki sprawnej logistyce, zaufanym firmom montażowym i świetnie przygotowanym handlowcom.

Chodzi o jakość

Korzystamy z usług wyłącznie sprawdzonych dostawców i najlepszych światowych producentów. Nasze produkty są bezpieczne, antypoślizgowe, elektrostatyczne
i antyalergiczne. Spełniają wszystkie niezbędne normy bezpieczeństwa i doskonale nadają się do budownictwa energooszczędnego i pasywnego.

Każda podłoga może być wyjątkowa

APA Smart banner small photo
APA Smart banner small photo

Produkty

Nasza oferta to pełen wachlarz nowoczesnych i praktycznych wykładzin o różnorodnym zastosowaniu.