Phono Media

APA Smart banner small photo

Innowacyjne systemy nagłośnieniowe

Jesteśmy dystrybutorem generalnym profesjonalnych systemów nagłośnieniowych oraz sterowania. W naszej ofercie, poza rozwiązaniami audio, znajdują się głośniki kierunkowe, wzbudniki, mikro-wzmacniacze, czy inteligentne moduły wykonawcze do sterowania oświetleniem, nagłośnieiem i elementami systemu AV.

APA Smart banner small photo

Gwarancja jakości

Nasze działania ukierunkowane są na dystrybucję sprzętu oraz edukację rynku. Zależy nam aby nasi klienci otrzymywali wyłącznie innowacyjne i niezawodne produkty, które spełniają ich najwyższe wymagania. Właśnie dlatego w realizowanych projektach korzystamy z komponentów wysokiej jakości, gwarantujących długą i bezawaryjną pracę. Nasze urządzenia mają od 3 do 5 lat gwarancji, świadczymy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Stawiamy na partnerstwo

Nadrzędnym celem Phono Media jest wsparcie naszych partnerów handlowych. To doświadczenie i umiejętności naszych pracowników pozwalają dobrać sprzęt do niestandardowych rozwiązań i przekazać odpowiednią wiedzę dotyczącą doboru technologii - i to bez względu na etap tworzenia systemu multimedialnego. Dla naszych partnerów jesteśmy w stanie stworzyć kompleksowy projekt wykonawczy począwszy od prezentacji u klienta, po uruchomienie i integrację urządzeń. W skład naszych działań mogą wchodzić następujące elementy:
- nagłośnienie radiowęzłowe, sceniczne i konferencyjne razem z projekcją wizyjną
- ściany wideo
- oświetlenie efektowne
- systemy sterowania AV i systemy inteligentnego budynku
Nasza oferta obejmuje również konsultacje projektowe, doradztwo, wizje lokalne i badania akustyczne.

Współpraca w dobrym tonie

APA Smart banner small photo
APA Smart banner small photo