Philips Lighting

APA Smart banner small photo

Innowacje i Ty

Od ponad 120 lat firma Philips Lighting jest pionierem innowacji. Wykorzystując transformacyjne możliwości światła, pomagamy ludziom stworzyć wygodniejszą i praktyczniejszą przestrzeń życiową przy użyciu wysokiej jakości systemów oświetlenia przeznaczonych do miejsc publicznych, komercyjnych, środowisk pracy i domów.

APA Smart banner small photo

Nowa rewolucja cyfrowa

Za pomocą światła zmieniamy życie ludzi na lepsze i bezpieczniejsze. Nasze systemy oświetleniowe dostarczają rozrywki, stanowią inspirację, informują, zmieniają aglomeracje w miejsca przyjazne mieszkańcom i spełniają codzienne potrzeby naszych klientów.
Obecnie przenosimy światło w całkowicie nowy cyfrowy wymiar łączący ludzi, miejsca i urządzenia. Nasze nowoczesne systemy oświetleniowe oparte na połączeniu opatentowanych technologii i otwartych standardów są w pełni elastyczne i spełniają potrzeby naszych klientów, równocześnie chroniąc środowisko naturalne.

Więcej możliwości dla naszych klientów

Osiągaj jeszcze lepsze wyniki. Zwiększaj sprzedaż i przyciągaj klientów supermarketu, stosując oprawy oświetleniowe przekazujące kupującym informacje o lokalnych zniżkach i innych ofertach za pomocą aplikacji na smartfon. Zoptymalizuj zużycie energii i zaplanuj prace ekipy sprzątającej w budynku biurowym za pomocą opraw oświetleniowych wyposażonych w czujniki zbierające informacje o aktualnym korzystaniu z przestrzeni.

Z nami stworzysz wymarzone instalacje oświetleniowe, takie jak barwne, ruchome iluminacje zabytków, podświetlenie Twojego domu w barwach Twojej ulubionej drużyny piłkarskiej lub spersonalizowane oświetlenie biurowe sterowane za pomocą smartfona.

Poczuj moc światła

APA Smart banner small photo
APA Smart banner small photo

Optymalizacja & innowacja

APA Smart banner small photo