Inter Sicherheits Service

APA Smart banner small photo

Luksus bezpieczeństwa

Dzięki ISS luksus bezpieczeństwa jest w zasięgu Twojej ręki. ISS jest jednym z największych producentów asortymentu zabezpieczeń zarówno w Polsce jak i w Europie. Oferujemy najwyższej jakości sejfy i kasy pancerne, które gwarantują skuteczną ochronę Twoich dóbr.

APA Smart banner small photo

W naszej ofercie znajdziesz również szafy depozytowe, systemy bankowe, skarbce oraz szafy na broń i dokumenty. Ponadto jako jedyni w Polsce produkujemy sejfy ognioodporne.
Wieloletnie doświadczenie w branży zabezpieczeń, niemieckie korzenie, połączenie niemieckiej precyzji i dbałości o detale z polską zręcznością i praktycznym podejściem – to nasze atuty. Dzięki systematycznej pracy osiągnęliśmy wysokie standardy, które znacznie przewyższają swym poziomem konkurencję.

Nasza firma to wysoce wykwalifikowani pracownicy, którzy swoim wieloletnim stażem w branży zabezpieczeń sprostają nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Nasze doświadczenie zostało potwierdzone licznymi międzynarodowymi i polskimi certyfikatami. Możesz mieć pewność, że otrzymasz od nas możliwie najefektywniejszą, kompleksową usługę. Zaprojektujemy Twój sejf, wykonamy go i dostarczymy do Ciebie.

Jesteśmy czołowym producentem asortymentu zabezpieczeń w Polsce

APA Smart banner small photo
APA Smart banner small photo

Bezpieczeństwo

APA Smart banner small photo