Furniko

APA Smart banner small photo

KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA DLA PRZESTRZENI BIUROWYCH

W Furniko wierzymy w dopasowanie. W to, że każdą przestrzeń biurową można zagospodarować z głową i praktycznie. Właśnie dlatego od samego początku opieramy aranżację wnętrz na współpracy z klientem, na analizie jego obecnych i przyszłych potrzeb. Bo najważniejsze jest dla nas spełnienie jego faktycznych oczekiwań.

APA Smart banner small photo

DOŚWIADCZENIE POPARTE SUKCESEM

Powstaliśmy w 1990 roku, od ponad 25 lat łączymy innowację, jakość i ekologiczne podejście w projektowaniu mebli. Nasz profesjonalizm i zrozumienie potrzeb klienckich sprawiło, że jesteśmy dziś jedną z najszybciej rozwijających się polskich marek mebli biurowych i stale zwiększamy obecność na rynkach zagranicznych. Nasz model zarządzania jakością został potwierdzony niezależnym certyfikatem ISO 9001:2008.

KAŻDY PROJEKT TO NOWE WYZWANIE

W zróżnicowanym świecie biznesu jedyną niezmienną rzeczą pozostaje... zmiana. Właśnie dlatego zmieniamy się razem z naszymi klientami i ciągle rozwijamy. Uniwersalność, otwartość na nowe trendy i elastyczność, to cechy, które towarzyszą nam przy każdym projekcie. Dopiero po zatwierdzeniu projektu przechodzimy do produkcji, dostawy i montażu. A po skończonej realizacji zawsze można liczyć na nasz profesjonalny serwis i obsługę posprzedażową. Proponujemy wyłącznie praktyczne i stylowe rozwiązania. Właśnie takie, jakich potrzebujesz.

Twoje biuro w nowym wymiarze

APA Smart banner small photo
APA Smart banner small photo