Espider

APA Smart banner small photo

Innowacyjne rozwiązania systemowe i produktowe

Zajmujemy się automatyką obiektową, inteligentnymi domami, smart cities. W naszym portfolio znajdują się systemy do zarządzania budynkiem (BMS), zarządzania bezpieczeństwem (SMS) oraz systemy ogólnie pojętej inteligentnej automatyki.

APA Smart banner small photo

Technologia przyjazna środowisku

Ekotechnologia to obecnie jeden z najgwałtowniej rozwijających się sektorów technologii, obejmujący zagadnienia środowiska i odnawialnych źródeł energii. Skupiamy się głównie na aspekcie pozyskania oszczędności, czyli na wprowadzaniu do codziennego użytku nowoczesnych rozwiązań, minimalizujących niekorzystny wpływ na środowisko. Dzięki temu redukujemy zużycie prądu, wody, ogrzewania oraz czasu. W naszej firmie prowadzimy specjalny program certyfikacyjny "zielone punkty". Każdorazowy zakup naszych produktów to określona kwota przeznaczona na realizację przedsięwzięć o charakterze proekologicznym.

Technologie jutra dostępne dziś

W portfolio produktowym posiadamy idealne narzędzie do monitorowania zużycia mediów w obiekcie oraz pierwszy na świecie całkowicie ekologiczny i przyjazny środowisku, osobisty i przenośny klimatyzator. Produkujemy urządzenia, które do dziś znane były tylko z filmów sci-fi. Poza ich często nieziemskim wyglądem, pomagają nam w życiu codziennym, sprawiając, że jest ono przyjemniejsze i łatwiejsze. Produkty te powstają w zgodzie z filozofią mówiącą, że innowacyjność musi być przyjazna dla środowiska i natury, a więc też korzystnie wpływają na nasze otoczenie.

Inteligentna automatyka dla każdego

APA Smart banner small photo
APA Smart banner small photo